Företagsförsäkring i Stockholm

Hör av dig till en av våra säljare i Stockholm så hjälper vi dig med försäkring för ditt företag. Vi kan din bransch och vet vilken försäkringslösning som är rätt för just ditt unika företag.

Andreas Borvall

TELEFON
010-603 65 47

MOBIL
073-426 35 02

andreas.borvall@if.se

Alessandra Bruschi

TELEFON
010-603 65 11

MOBIL
076-869 09 34

alessandra.bruschi@if.se

Emma Buskas Ljunggren

TELEFON
010-603 67 64

MOBIL
070-940 16 37

emma.buskas.ljunggren@if.se

Lotta Hedengren

TELEFON
010-603 71 32

MOBIL
070-212 51 69

lotta.hedengren@if.se

Markus Hellmyrs

TELEFON
010-603 72 31

MOBIL
072-713 65 53

markus.hellmyrs@if.se

Johan Karlsson

TELEFON
010-603 69 64

MOBIL
070-605 60 80

johan.karlsson@if.se

Magnus Wallén

TELEFON
010-603 71 63

MOBIL
070-210 63 16

magnus.wallen@if.se

Anneli Preinitz

TELEFON
010-603 66 02

MOBIL
070-212 49 73

anneli.preinitz@if.se

 
Adress: Barks Väg 15, 106 80 Stockholm

If Skadeförsäkring Stockholm

Barks Väg 15
106 80 Stockholm

59.37960409999999 18.0347395