Kontakta oss om

Företagsförsäkring i Göteborg

Prata med en av våra säljare i Göteborg så får du hjälp med försäkring för ditt företag. Med vår erfarenhet och kunskap om olika branscher kan vi erbjuda rätt skydd för just din verksamhet.

Carl Bengtsson

TELEFON
010-603 66 75

MOBIL
070-617 65 17

carl.bengtsson@if.se

Peter Carlsson

TELEFON
031-725 08 31

MOBIL
072-157 26 33

peter.carlsson@if.se

Christian Castro

TELEFON
010-603 67 03

MOBIL
072-157 26 32

christian.castro@if.se

Frank Forsting

TELEFON
010-603 67 99

MOBIL
070-566 02 89

frank.forsting@if.se

Stefan Nordin

TELEFON
010-603 74 64

MOBIL
070-566 02 81

stefan.nordin@if.se

Jens Olovsson

TELEFON
010-603 69 41

MOBIL
072-220 98 02

jens.olovsson@if.se

Johan Sjöstedt

TELEFON
010-603 69 72

MOBIL
070-581 66 50

johan.sjostedt@if.se

Jonathan Pierredal

TELEFON
010-603 65 99

MOBIL
070-962 46 09

jonathan.pierredal@if.se

Marcus Lindström

TELEFON
010-603 76 23

marcus.lindstrom@if.se

David Brodin

TELEFON
073-202 12 91

david.a.brodin@if.se

 
Adress: Flöjelbergsgatan 4, 431 35 Mölndal

If Skadeförsäkring Göteborg

Flöjelbergsgatan 4
431 35 Mölndal

57.66723940000001 12.018041100000005